Завданням проекту в загальній суті стоїть адаптація існуючої офісної будівлі та її території під потреби житлового будинку. Проект був виконаний на інвестиційну перспективу, так як на даний момент будівля успішно функціонує як офісна, але очевидно є як функціонально так і естетично застаріла.
В основу розвитку концепції лягли принципи що ставлять за мету створення максимально комфортного, як житлового, так і навколишнього громадського середовища об’єкту що проектується, в свою чергу не порушуючи комерційних цілей інвестора.
Нижче представлено ряд схем, що повинні продемонструвати згадані принципи такі як, безпечний приватний двір без машин, спів-масштабна людині висотність забудови, якісний громадський простір, що спонукає до комунікації, добросусідства і розвитку відчуття спільного.
Також не випадковим є композиційне вирішення фасадів, що є не лише суб’єктивним естетичним баченням автора, а найголовніше ставить на меті відійти від парадигми типових, одноманітних фасадів житлового будівництва – підкресливши індивідуальність кожної людини.

Ділянка проектування є чотирикутною в плані і має відносно суттєвий ухил в одній з її частин.

Природний ухил ділянки пропонується знівелювати новим підземним паркінгом майбутнього комплексу.

Проектований слід забудови дає можливість утворити напів-закритий простір-квартал, що в свою чергу створює достатню приватність для мешканців.

Утворений внутрішній двір планується зробити максимально безпечним для дітей і приємним місцем перебування мешканців обмеживши в'їзд автомобілів і прибравши парко місця для автомобілів.

Існуючий будівельний об'єм.

Завданням на пректування було передбачено зведення ще двох додаткових будівель, одна з яких - це перебудова малоповерхового існуючого об'єму і зведення на його місці нової одинадцяти поверхової будівлі, а інша - це новий двоповерховий об'єм, що повинен нести функцію дитячого освітнього закладу як для обслуговування мешканців нового будинку, так і для мешканців сусідньої території.

Активний громадський перший поверх робить вулицю і прилегле середовище живим і привабливим для людей, що є безсумнівне позитивним соціальним ефектом.

Зміщення верхніх поверхів для створення візуально прийнятного масштабу людиною, робить середовище як навколо так і в середині території більш комфортним для людей.

Різноманітність об'ємів та геометрії фасадів робить нову будівлю більш привабливою на противагу одноманітному типовому житловому будівництву.