Коменда. «Група 109»

Базовий аналіз існуючого простору. Сквер як транзитна зона, а не місце зупинки людей для відпочинку та проведення часу. Відсутність сценарію для проведення часу як для дітей так і для людей різного віку є показником громадського простору низької якості. Прямокутний травник, що виконує сугубо декоративну функцію.

Концепція проекту. Дана схема формування простору вуличними меблями намагається передати суть дизайну вуличного простору, який не може бути сформований лише екстравагантними формами, "цікавими" зображенням в плані чи бронзовими пам'ятниками посеред пустої площі. Як і будь-який дизайн він повинен бути націлений на конкретного цілевого користувача і працювати на задоволення його потреб. Таким чином акумуляція комунікативності - дає нам змогу працювати над проблемою відокремленості індивіда від соціуму та формувати відкрите суспільство, що є одною з найважливіших проблем спальних районів пострадянського суспільства. На противагу стереотипу огородженого дитячого майданчика з пісочницею, ми формуємо простір що дає можливість дітям самим обирати сценарій гри, без відчуття замкненості в "клітці". Відкритий простір для пересування, в замін декоративного зеленого бар'єру.

Не менш важливими є принципи проектування. Це набір незмінних значень, що повинні бути закладені в проекті відповідно до його призначення. В даному випадку, так як об'єктом проектування є громадський простір, основними принципами є: створення можливості комфортного спілкування людей, доступність простору до людей з обмеженими можливостями, а також безпечне і цікаве середовище для всіх вікових груп.

Сквер. Проектна пропозиція.

«Сквер Гідності». Вид з пташиного лету. Проект промоційного банеру.